HAKKIMIZDA

Hukuk büromuz; İzmir’de iş merkezlerinin yoğun olduğu Bayraklı  semtindeki  İzmir Adliyesi Ek Binasına çok yakın olan Sezen Sitesi Tayanç Apartamanı A Blok 1.katta 3+1 şeklindeki 150 m2 ‘lik  büromuzda sekretarya, dava departmanı ve icra departmanı olmak üzere üç ana bölümden oluşmaktadır. 1 avukat, 1 stajyer avukat, 3 idari-takip elemanı, 3 adliye-takip elemanı, 2 call center ile 2014 yılından beri hizmet vermektedir.

Büromuzda iyi derecede YTS, AYS, İcramatik, Partner, Sinerji İcra, İcra Pro, Dinamik  İcra gibi yasal takip programları kullanılabilen idari-takip elamanları olup üst donanımlı bilgisayarlar, yargı kararı ve icra takip programları, 500 adet kitap içeren zengin kütüphane ve her türlü iletişim araçları ile internet ortamında teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanılmaktadır.

Büro çalışanlarımız;

  • AV. BURKAY BULANIK 

 Çankaya  Üniversitesi Hukuk Fakültesi  (2003-2008)

 

İŞ TECRÜBESİ;                               

Av. Burkay Bulanık  ( 2009 - 2016 ) (İzmir Barosu Sicil No:10115)

18.02.1982 yılında doğan, Bergama Akif Ersezgin Anadolu Lisesi Mezunu, ileri derecede İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilen, askerlik sorunu olamayan,  farklı bürolarda 2009' dan bu yana sigortalı avukat olarak çalışarak kazanılan deneyimlerden sonraki 2 yıllık serbest avukatlık dönem içerisinde her türlü ticari faaliyet gösteren şirketlere, şahıslara ve bir kısım kurumlara gereken hukuki yardım ve hizmet vermiştir ve vermeye devametmektedir. İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, Taşımacılık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku,Tazminat Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Askeri Ceza Hukuku,İdare Hukuku,Aile Hukuku,Uluslararası Taşımacılık Hukuku Bankacılık Hukuku, Marka-Patent Hukuku, Tasarım Hukuku, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık  Sigortası Kanunu ve mevzuatı alanlarında dava ve takip tecrübesi.

*Stajyerken çalıştığı Fortis Bank ve Finans Bank ile çeşitli varlık yönetim şirketlerinin sözleşmeli avukatlık hizmeti veren Altınova Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda (Av.Onur Altınova ve Av.Nizamettin Altınova'nın sahibi olduğu) YTS programı ve Bankacılık Hukuku ile Bankacılıktan kaynaklanan icra-iflas hukuku ve raporlama  konularında tecrübe ve deneyim sahibidir.

 

İCRA DEPARTMANI MÜDÜRÜ

  • NERİMAN BORAN

Muğla Üniversitesi - Fen - Edebiyat Fakültesi - Sosyoloji Bölümü (2006 Mezun)

Anadolu Üniversitesi - İşletme Fakültesi - Halkla İlişkiler Bölümü (2008 Mezun)

Anadolu Üniversitesi - Açık Öğretim Fakültesi - Adalet Bölümü (2013 Mezun)

Anadolu Üniversitesi - Hukuk Sekreterliği Sertifika Programı (2011)

 

İŞ TECRÜBESİ;

İcra ve İflas Hukuku alanlarında takip tecrübesi.

Av. Senih Özay (2009-2011) - Pamuk bank,TMSF ,Halk Bankası , Vodafone telekomünikasyon  şirketinin icra dosyaları adliye ve ofis işleri, borçlularla görüşme, call center, ofise gelen borçlulardan tahsilat, dosyaların serbest meslek makbuzunu kesme

Av. Arsin Demir (2011-2014) - Varlık şirketi, Banka ve Sigorta şirketlerinin icra dosyaları adliye ve ofis  işleri, call center

Av. Burkay Bulanık (2014-2016) -  Ofis içi muhasebe ,icra departmanı yönetimi ve takip elamanları ile adliye elamanları arsında yönetim ve koordinasyonu ile  icra dosyaları ve ofis  işlerinin yönlendirilmesi ve dosya sorumlularına talimat verme, müvekkil şirket ve şahıslara gidecek rapor ve maillerin denetimi,gözetimi ve onayı,İstihbarat servisine bilgi akışı ile Av.Burkay Bulanık'ın iş seyahatlerinden dolayı olmadığında Cuma günü performans değerlendirme ve hafta içi mesai programlama konusundaki toplantılarda oturum başkanlığı  

 

İCRA DEPARTMANI İSTİHBARAT MÜDÜRÜ

  • TAHİR TAV

İstihbarat işine Yeşildağ mağazalarında 1996 da başlayan ve 2001 yılına kadar devam eden ,askerlik dolayısıyla işine ara veren,2002-2006  yıllarında Çetmen Mağazaları Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ şirketinde  gecikme servisi ve istihbarat elemanı olarak çalışan , TEB bankası , Halk Bankası  vekili  Av.Hüseyin Tekeli'nin yanında 2006-2014 arasında Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere ülkenin tüm bölgelerinde şehir dışı  hacizler ve istihbarat işleriyle uğraşmıştır.   

 

Referanslarımız; 

Ticari Faaliyet gösteren yukarıda yazılı  birçok şirkete ve şahsa sözleşmeli  avukatlık ve danışmazlık hizmeti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2016